Доставка вантажу 200 з Європи до України

 

Смерть безжальна до всіх, і ніхто не знає коли і де саме може статися біда. Інколи горе приходить до людей в сотнях, і  навіть тисячах кілометрів від рідного будинку. Економічна ситуація в країні підштовхує людей шукати можливість заробітку гідних грошей. Ні для кого не секрет, що багато наших співгромадян їдуть в країни Європи для поліпшення свого фінансового стану. Найбільш затребувані Польща, Чехія, Румунія, які знаходяться близько до України. Але також багато людей виїжджає на заробітки до Португалії, Італії, Іспанії, Німеччини і інших країн Західної Європи. Багато людей їдуть до Європи з туристичними, шопінговими або бізнес інтересами. На жаль, і там може статися непоправне. Як бути у такому разі? Перед близькими виникають десятки запитань – які документи необхідні для репатріації, як їх оформити, де взяти, як організувати доставку та багато інших.

 

Лише дослідні компанії, що надають ритуальні послуги, які не один раз стикалися з доставкою вантажу 200 з Європи, можуть швидко і кваліфіковано виконати репатріацію. Похоронний будинок має в штаті юрисконсульта, багато років на ринку ритуальних послуг України і має багатий досвід репатріації співвітчизників. Доставка може здійснюватися авіаційним транспортом, автомобільним або комбінованим. Все залежить від країни, звідки необхідна репатріація і в яке місто має бути доставка. Кожне замовлення – це індивідуальний прорахунок і вибір оптимального маршруту. При необхідності, ми допоможемо із замовленням квитків для супроводу, вирішенням юридичних питань в консульстві, доставку в Україні безпосередньо до місця поховання, відспівування, кремації.

 

Для перевезення вантажу 200 з Європи до України необхідно:

1. Свідоцтво про смерть

2. Довідка з санітарної служби

3. Довідка про бальзамування тіла

4. Довідка про запаювання труни

 5. Дозвіл на ввезення приймаючої сторони

 6. Супровід і оформлення перевезення

 

Всі ці етапи ми виконаємо в найкоротші терміни. Все, що вам потрібне – це оформити замовлення. Наш юрисконсульт збере всі необхідні документи. Доставка вантажу 200 з Європи до України – складний процес, і його організація принесе лише додатковий стрес в такий непростий час втрати близької людини. Довіртеся нам! Для детального розрахунку вартості доставки звертайтеся по телефону 067-555-75-75. Ми приймаємо дзвінки цілодобово.

 

наш адрес:

г. Хмельницкий

ул. Пилотская 2 Б

 

Номер телефона:

 

(067) 555-75-75

 

(096) 216-19-83