Ми надаємо юридичні послуги

при доставці грузу 200

 

 

Юридичне і консульське супроводження репатріації з Росії, з Білорусії, з країн СНД в Україну

 

Варіанти доставки грузу 200

 власний  автопарк для доставки грузу 200 в Україну

Смерть людей, нажаль, є неминучою. Хтось проживає насичене довге життя, а шлях інших на землі короткий. Нажаль, іноді смерть приходить до людей за межами рідної країни, далеко від родичів та близьких. У цьому випадку потрібна репатріація покійного, тобто доставка грузу 200 з іншої країни. Наш похоронний дім вже давно знаходиться на ринку ритуальних послуг України. Ми накопичили величезний досвід в цій сфері  готові запропонувати свою допомогу для доставки грузу 200 в Україну. Ми виконуємо репатріацію з Росії, Білорусії, інших країн СНГ.

В наявності власний великий автопарк для доставки грузу 200 в Україну. Перевезення ми виконуємо комфортабельними сучасними мікроавтобусами-катафалками марок Mercedes и Opel. Автомобілі обладнані кріпленням для фіксації гробу і мають місце для розміщення додаткової атрибутики – вінків, хрестів, квітів, ваз.

 

Водіями мікроавтобусів є професійні досвідчені шофери, завдяки чому подача машини відбувається вчасно, доставка оперативна та акуратна. Маршрути складені нами максимально зручні, щоб доставити померлого якнайшвидше і при цьому зробити репатріацію для вас фінансово доступною. Ви можете покластися на нашу порядність, фактичність, пунктуальність, відповідальність і професіоналізм у важку хвилину.

прочитати на польській мові

про нас в цифрах

Круглий рік

365

працюємо без вихідних

перевезень

77

здійснили за 1998-2017 рр.

водіїв

7

досвідченні та кваліфіковані

автотранспорт

6

 сучасні мікроавтобуси-катафалки марок Mercedes и Opel

Ритуальні послуги

 

Життя будь-якої людини залишає слід в історії і серцях його близьких. Але ніхто не може точно сказати, коли саме воно перерветься. На жаль, в даній ситуації все знаходиться в руках Всевишнього, і ми можемо тільки слідувати його завітам і сподіватися на новий день.

 

Життя людини швидкоплинне і в результаті смерть стане фінальним акордом для всіх нас. При цьому в будь-який будинок звістка про смерть рідної або близької людини приносить горе і страждання. В такий час нашим близьким потрібна підтримка і співчуття.

Як відбувається репатріація

 

Ми виконуємо оформлення дозвільної і супровідної документації для перевезення грузу 200. Якщо виникає потреба в будь-яких нерегламентованих документах, ми підготовлюємо і їх. Ми оформлюємо митні декларації і реєстраційні документи. Доставляємо гріб з тілом в аеропорт, на залізничну станцію або проводимо перевезення безпосередньо на своєму транспорті з забезпеченням необхідного температурного режиму.

 

Зауважимо, що в зв’язку з непростою суспільно-політичною ситуацією між Росією і Україною ускладнилося оформлення митних документів, огляд вантажу став більш ретельним. Саме тому так важливо довіритися професіоналам, які незважаючи на складності готові забезпечити виконання взятих зобов’язань.

Все що необхідно від вас для доставки грузу 200 нашою організацією -   довіреність від родичів. Для зв’язку з нами ви можете телефонувати по телефону 067-555-75-75 в будь-який час доби. Ми – на відстані дзвінка!

детальніше

Відгуки наших клієнтів

1

Наразі вдячні Вашій команді. Звернулись до вас зі зрозумілого приводу і на місці вже виникло питання юридичного характеру. Хвалити Бога у вас було все для вирішення мого питання.

2

 В зв’язку з непростою суспільно-політичною ситуацією між Росією і Україною ускладнилося оформлення митних документів, тому звернулись у службу. Наразі дякуємо все вийшло і ми задоволені результатом. Харків

3

Замовили перевезення по Україні. З міста Чернівці до Києва. Ситуація склалася неоднозначна, коли сталося горе, ніхто не очікував - звернулися по номеру телефону  - залишились задоволенні.

 Дякую. Київ

4

Дійсно перевезення виконувалось комфортабельними сучасними мікроавтобусами Mercedes, нам це було важливо тому, що чомусь всі хто зіштовхується з такою ситуацією розповідали: "Як не п'яниця водій перевозив,  то в такій "розвалюсі", що не розумів де ти знаходишся".

А тут дійсно є сервіс - дякую.

наша адреса:

м. Хмельницький

ул. Пілотська 2 Б

 

Номер телефону:

 

(067) 555-75-75

 

(096) 216-19-83