Доставка вантажу 200 з СНД в Україну

 

Наша компанія крім доставки вантажу 200 з Росії та Білорусії, здійснює репатріацію з країн СНД. У нас ви можете оформити послугу доставки тіла покійного з Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану. Узбекистану, Туркменістану. Так як країн дуже багато, відстані між Україною і ними в деяких випадках дуже великі, можливі всі варіанти транспортування труни - авіаційний, залізничний, автомобільний. Але найбільш прийнятним варіантом є, звичайно, ж комбінована доставка. Найчастіше використовується перевезення літаком, з подальшим транспортуванням мікроавтобусом-катафалком.

 

Грузія не є країною-учасницею СНД, однак ми надаємо доставку вантажу 200 з цієї держави. Доставку літаком в країни Азії, що входять в СНД можна здійснити в наступні аеропорти: Душанбе, Ашхабад, Термез, Ургенч, Бішкек, Бухара, Ош, Самарканд, Астана, Алмати, Актау, Тараз, Ташкент, Кокчетав, Петропавловськ, Павлоград, Кустанай, Семипалатинськ , Чимкент, Джезказган. Для детального розрахунку вартості перевезення вантажу 200 телефонуйте 067-555-75-75.

 

Для кожної окремої країни необхідний свій логістичний маршрут, а значить, і ціни будуть відрізнятися. У деяких країнах допомогу надають консульства (Таджикистан). Відзначимо, що в деяких випадках необхідні кілька нестандартні послуги, а саме: - цинковий мусульманський труну - герметична запаювання виключно оловом - мусульманський ритуальний саван - термінальні документи -оформлення апостиля

 

В рамках послуг, які ми надаємо при репатріації і після неї ви можете, є:

 

- оформлення документів та довідок для доставки вантажу 200

- вирішення всіх питань, пов'язаних з моргом

- зберігання тіла в морзі до моменту похорону

- доставка тіла на кремацію (при необхідності)

- доставка тіла до аеропорту

- доставка тіла до залізничного вузла

- надання труни з цинковим вкладишем

- герметизація і запаювання труни

- санітарна та гігієнічна обробка тіла померлого

- бальзамування, одягання, накладення гриму - зустріч урни з прахом в аеропортах країни

- переклад документів на іноземні мови

- супровід тіла при перевезенні

- бронювання квитків для супроводжуючих осіб

 

Все що необхідно від вас для доставки вантажу 200 з країн-учасниць СНД нашою організацією - це довіреність, видана туристичною компанією. Наш телефон - 067-555-75-75. Прийом дзвінків цілодобовий. Ми - на відстані дзвінка!

 

 

 

 

наша адреса:

м. Хмельницький

ул. Пілотська 2 Б

 

Номер телефону:

 

(067) 555-75-75

 

(096) 216-19-83