Перевезення грузу 200 по Україні

 

Ми виконуємо регіональні і внутрішні перевезення грузу 200 по Україні. При цьому немає різниці, чи є кінцевий пункт призначення великим мегаполісом чи віддаленим селом, знаходиться він на території України чи тимчасово окупованих територіях. Ви зможе знайти достатньо багато пропозицій на ринку при перевезенні гробу з лікарні, моргу, дому. Одначе набагато складніше знайти надійного підрядника для транспортування грузу 200 по Україні. У такий важкий час ми готові запропонувати перевезення померлого. Для комфортного і швидкого перевезення ми використовуємо у своєму автопарку виключно сучасні мікроавтобуси-катафалки, адаптовані для перевезення покійного.  Для цього вони оснащені системами кондиціонування для підтримки необхідної температури і місцями для близьких. Уся техніка регулярно проходить ТО, справна та підготована для довготривалих переїздів. Наші мікроавтобуси для перевезення – це німецькі автомобілі марок Opel и Mercedes.

 

Ми пропонуємо саме автомобільне транспортування, як найбільш швидку і доступну. Транспортування поїздом використовується доволі рідко, в сило того,що не всі поїзди мають  у своєму складі поштово-багажні вагони, у яких перевозиться тіло. А це може затримати перевезення тіла. Авіаційна доставка достатньо дорога, також виникає потреба у доставці гробу в аеропорт та з нього. У той же час, перевезення нашим автомобільним транспортом не займає більше 2-х днів. Наші менеджери складають максимально гнучкий логістичний маршрут, який дозволить доставити груз 200 по Україні, при цьому не витративши зайвих коштів. Важливим моментом є те, що гріб можна одразу доставити до місця прощання чи поховання, що дозволить не замовляти катафалк на місці.

 

Для перевезення грузу 200 по Україні необхідно:

 

1. Свідоцтво про смерть (поліція, РАГС, медустанова)

2. Оформлення ритуальних послуг по перевезення в нашому агентстві

3. Довіреність на родичів

Крім безпосереднього транспортування груза 200 ми виконуємо:

- Бальзамування і тампонування

- Зберігання тіла в прощальному залі з необхідною температурою

- Оцинковка та запайка гробу (при необхідності)

- Перевезення на кремацію в Одесу, Харків, Київ

- Зустріч грузу 200 чи урни з прахом в аеропорту

 

Цілодобовий телефон за яким ви можете уточнити вартість перевезення груза 200 по Україні – 067-555-75-75. Якщо вам необхідно організувати церемонію прощання, допомогти з підбором ритуальної атрибутики – наші агенти допоможуть вам. Ми можемо гарантувати вам розуміння, підтримку і допомогу у час втрати близької людини.

 

Ми доставляємо груз 200 в наступні регіони України: Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київська область, Кіровоградська область, АР Крим, Луганська область, Львівська область, Миколаївська область, Одеська область, Полтавська область, Рівненська область, Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область.

 

Для детального прорахунку вартості доставки звертайтесь за телефоном 067-555-75-75. Ми приймаємо дзвінки цілодобово.

 

наша адреса:

м. Хмельницький

ул. Пілотська 2 Б

 

Номер телефону:

 

(067) 555-75-75

 

(096) 216-19-83